Przejście dachowe z nasadką antenową dachówka

vb

>
Tabelka przejście 2

Zastosowanie:
Przejścia masztów antenowych przez połać dachową.

Materiał:
Akrylo-butadieno- -styren (ABS).

Powłoka zewnętrzna:
Wysokiej jakości lakier odporny na promieniowanie UV.

Średnica otworu:
od ∅24 do ∅120 mm.

Kolory:
Według palety barw producentów dachówek i blachodachówek oraz palety RAL.

Przejście dachowe z nasadką antenową
Elementy kominek 150mm

Kominki wentylacyjne Triventa

TRIVENTA® – system przejść dachowych i kominków wentylacyjnych do dachówek, blach dachowych i gontów wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Dzięki zastosowanym materiałom w procesie produkcji uzyskano znakomitą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Średnice kominków wentylacyjnych o przekrojach 125 mm oraz 150 mm zapewniają optymalną wentylację pomieszczeń, czy też odpowietrzanie pionów kanalizacyjnych. Konstrukcja kominka 125 mm umożliwia pionowe ustawienie kominka wentylacyjnego w zakresie od 15° do 45° nachylenia połaci dachowej. Kominek 150 mm został skonstruowany w sposób zapewniający zawsze prostopadłe ustawienie do połaci dachu przez co uzyskano świetny design i estetykę oraz niezwykle łatwy montaż. Górne części kominków wentylacyjnych posiadają kanały odprowadzające kondensat.
System TRIVENTA® malowany jest najwyższej jakości farbami odpornymi na działanie promieniowania UV, w szerokiej gamie kolorystycznej maksymalnie zbliżonej do barw dachówek, blach dachowych i gontów.

Adres

ul.Olszynowa 10
62-070 Zakrzewo

Telefon

tel. +48 61 816 17 67
fax. +48 61 816 17 69

Email

e-mail: biuro@ivt.pl

Social